Toaletný papier dvojvrstvový, STANDARD, 28 cm, 270 m, belosť 75%, 6 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, STANDARD, 28 cm, 270 m, belosť 75%, 6 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier STANDARD, 28 cm, 270 m, 2 vrstvový, belosť 75%, (6 roliek/balenie) viac
Kód produktu: 515 Doprava a platba
Štandardná cena 20,89.
Ušetríte
10% (2,06)
18,83 s DPH
Toaletný papier STANDARD, 28 cm, 270 m, 2 vrstvový, belosť 75%, (6 roliek/balenie) viac
Kód produktu: 515 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- 2 - vrstvový, biely-bielosť 75%, vytláčaný, jemný, perforovaný po 23 cm, dĺžka návinu 270 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka návinu 9 cm, priemer rolka 28 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16,5 g/m2 |
| Délka: | 270 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 351.9 kB)

